Kullanım Koşulları

Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1
Sipariş verilmeden önce hem takipçi hem beğeniler için kesinlikle sayfanızın profil herkese açık hale getirilmelidir.

Madde 2
Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi ve beğeni işlemlerinde hesabınız kapatılabilir. Lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.

Madde 3
Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

Madde 4
Kapanan hesap, silinen takipçiler (telafi seçenekli paketler hariç) düşme konusunda hizlitakipcihizmeti.Com garanti vermemektedir.

Madde 5
hizlitakipcihizmeti.Com bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez ancak alınan miktarın yüklemesinde mesuldür. (Telafili servisler hariç) Eğer eksik yükleme olursa, siparişinizi tamamlayamazsak sistem otomatik biçimde eksik kısmın ücretini iade etmektedir.

Madde 6
hizlitakipcihizmeti.Com üzerinden aracılık yapan, alım&satım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

Madde 8
Bot takipçi işlemlerinin hiç bir biçimde garantisi yoktur instagram' ın temizlik yapacağı zaman belli olmamakla beraber gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

Madde 9
Sipariş esnasında hesabınızı gizli seçeneğine alırsanız iade yapılmama hakkımız saklıdır. 

Madde 10
Hatalı muamele yapılan siparişlerde iade işlemi yapılamayabilir. Siparişlerinizi girerken lütfen ekranda yazan direktifler doğrultusunda tekrar tekrar kontrol edin.

Madde 11
+18,iddaa, kupon satış hesabı veya yasa dışı kumar vb. Hesaplara beğeni, takipçi gönderimi yapılmamaktadır.

Madde 12
Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre ve bazen gerçekleşen toplumsal medya güncellemelerine gore değişebilir, ertelenebilir, uzatılabilir. 

Madde 13
Sisteme giren bakiye ne olursa olsun iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet mevzusunda anlaştığımızda o hizmet mesele yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 14
Siparişinizi verdikten sonrasında hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız. 

Madde 15

96 Saat içinde başlanmayan siparişlerinizde iade hakkınız bulunmaktadır. Teslim etmeye başladığımız siparişleriniz için iade hakkı ne olursa olsun bulunmamaktadır.

Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı mesuliyet bize ait değildir.
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan hepimiz bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olması imkansız ve hak istek edemezler.